Мова освітнього процесу – Українська

Керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», відповідно до рішення Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 17.02.2021 № 47

Зоною обслуговування Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів №2 є:

пр. Соборності, 1,3

пр. Незалежності, 2,4,6,8

вул. Миру, 2, 4, 6, 8, 10, 12

б-р Шкільний, 1, 5, 6, 8

вул. Набережна енергетиків, 3,5, 7, 15, 17

Інформація про ліцензований обсяг (900 учнів) та фактичну кількість осіб, які навчаються у закладі освіти станом на 15.03.2021 року

Клас Ліцензований обсяг Фактично Кількість вільних місць
1-А 30 32 -
1-Б 30 29 1
2-А 30 31 -
2-Б 30 29 1
2-В 30 25 5
3-А 30 30 -
3-Б 30 28 2
3-В 30 23 7
4-А 30 29 1
4-Б 30 28 2
4-В 30 17 13
5-А 30 28 2
5-Б 30 26 4
6-А 30 30 -
6-Б 30 27 3
6-В 30 21 9
7-А 30 23 7
7-Б 30 20 10
7-В 30 24 6
8-А 30 25 5
8-Б 30 19 11
8-В 30 21 9
9-А 30 30 -
9-Б 30 16 14
10-А 30 30 -
11-А 30 16 14
11-Б 30 16 14
Замовлення підручників 4 клас

Наказ

Про організацію освітнього процесу закладу з 11.01.2021 по 24.01.2021 року

Наказ

Про відрахування учнів 11-их класів та 12-го класу з вечірньою формою навчання

Наказ

Про відрахування учнів

Наказ

Про переведення учнів 9-х класів до наступного класу

Наказ

Про переведення учнів 1-8-х, 10-х класів, 10-11-их класів з вечірньою формою навчання до наступного класу

  • 1-А клас, 30 учнів

  • 1.Аксьонов Віктор
  • 2.Арокін Максим
  • 3.Балабушкіна Софія
  • 4.Бережная Катерина
  • 5.Богославець Марина
  • 6.Галатонова Дар’я
  • 7.Гуменна Єлизавета
  • 8.Деркач Ксенія
  • 9.Донченко Артем
  • 10.Дяченко Артем
  • 11.Запорожець Поліна
  • 12.Івашина Марія
  • 13.Клімов Андрій
  • 14.Крамаренко Всеволод
  • 15.Лешан Марк
  • 16.Лучкевич Марія
  • 17.Павлов Ростислав
  • 18.Павлюкова Анастасія
  • 19.Палаженко Анастасія
  • 20.Пенков Тимур
  • 21.Пономаренко Михайло
  • 22.Скляр Вікторія
  • 23.Ткачук Каміла
  • 24.Фіщенко Денис
  • 25.Фіщенко Максим
  • 26.Шабаранська Марта
  • 27.Шевельова Марія
  • 28.Шуваєва Марія
  • 29.Шуваєв Андрій
  • 30.Яновський Артур
    • 1-Б клас, 29 учнів

    • 1.Арванінов Дмитро
    • 2. Бур’янов Єгор
    • 3. Вихрист Анастасія
    • 4. Возниця Анастасія
    • 5. Владикін Вадим
    • 6. Горб Христина
    • 7. Гарькавий Антон
    • 8. Душичев Кирило
    • 9. Єременкова Кіра
    • 10. Йоні Артем
    • 11. Капралов Тимур
    • 12. Карлова Аліса
    • 13. Кирилов Микита
    • 14. Косіченко Анастасія
    • 15. Коновал Дмитро
    • 16. Левицький Нікіта
    • 17. Лутінська Вероніка
    • 18. Москалюк Тимур
    • 19. Насипайко Анна
    • 20. Нестеренко Софія
    • 21. Осинський Дмитро
    • 22. Плаксій Карина
    • 23. Сорокін Михайло
    • 24. Тарасова Юлія
    • 25. Хилинська Марія
    • 26. Чаусенко Анна
    • 27. Черних Максим
    • 28. Шмалько Єгор
    • 29. Ященко Анастасія
    • 1-В клас, 22 учні

    • 1. Андросова Олеся
    • 2. Артюх Антон
    • 3. Васильченко Ірина
    • 4. Венгер Віктор
    • 5. Ганчо Артем
    • 6. Гордєєв Всеволод
    • 7. Карагіоз Ксенія
    • 8. Ковалевський Назар
    • 9. Ковінєва Вікторія
    • 10. Коломієць Максим
    • 11. Літвінова Катерина
    • 12. Магомедов Рустам
    • 13. Малярчик Аделіна
    • 14. Матвійчук Станіслав
    • 15. Петренко Кирило
    • 16. Петрусенко Вероніка
    • 17. Понікаровських Володимир
    • 18. Самойленко Вікторія
    • 19. Семенова Юлія
    • 20. Сучкова Марія
    • 21. Яковлєва Валентина
    • 22. Яріловець Маргарита
    • 2-А клас, 30 учнів

    • 1. Бадюк Софія
    • 2. Британ Олег
    • 3. Бровков Олександр
    • 4. Горностай Аміна
    • 5. Десятов Ілля
    • 6. Дехгані Аміра
    • 7. Добросько Єлизавета
    • 8. Євтушенко Олександр
    • 9. Єнін Лев
    • 10. Заворотня Катерина
    • 11. Зайцева Кароліна
    • 12. Ісправніков Андрій
    • 13. Кіскін Роман
    • 14. Клименко Єлизавета
    • 15. Кодряну Анна
    • 16. Купченко Діана
    • 17. Купченко Михайло
    • 18. Лоскутов Дмитро
    • 19. Лужанська Оксана
    • 20. Партус Анна
    • 21. Полєтаєва Марія
    • 22. Рожкова Діана
    • 23. Рубінс Анна
    • 24. Рудницька Марія
    • 25. Свірідова Анна
    • 26. Смольніков Микита
    • 27. Твердохліб Алла
    • 28. Хоменко Нікіта
    • 29. Швець Данило
    • 30. Шифердеккер Макар
    • 2-Б клас, 28 учнів

    • 1. Адаєва Аліна
    • 2. Бєлінський Максим
    • 3. Борковський Дмитро
    • 4. Ганюшкін Юрій
    • 5. Гармаш Макар
    • 6. Гладких Микола
    • 7. Коваль Софія
    • 8. Ковалевська Кароліна
    • 9. Ковіньов Владислав
    • 10. Кожедуб Антон
    • 11. Кісенко Максим
    • 12. Колодій Дарія
    • 13. Коротка Кіра
    • 14. Курлигіна Анна
    • 15. Лотоцький Олександр
    • 16. Ніжніков Денис
    • 17. Навроцький Артем
    • 18. Пермінов Денис
    • 19. Пікіч Єва
    • 20. Пластунова Олександра
    • 21. Плужник Евеліна
    • 22. Салов Ілля
    • 23. Семенюк Софія
    • 24. Степанов Денис
    • 25. Ушаков Михайло
    • 26. Хінікадзе Михайло
    • 27. Шевченко Кирило
    • 28. Шмаленко Тетяна
    • 2-В клас, 24 учні

    • 1. Бондарєва Марія
    • 2. Букатенко Катерина
    • 3. Буличова Софія
    • 4. Векшин Ігор
    • 5. Вольська Надія
    • 6. Голубчик Дар’я
    • 7. Журавльова Аліна
    • 8. Зажерило Денис
    • 9. Зоріна Софія
    • 10. Іваненков Давид
    • 11. Кісь Павло
    • 12. Козерезнюк Артем
    • 13. Конлон Елізабет
    • 14. Кучнір Денис
    • 15. Ляшок Роман
    • 16. Малько Максим
    • 17. Мокросноп Маргарита
    • 18. Овешкова Кіра
    • 19. Повар Анна
    • 20. Середа Олександра
    • 21. Серцов Михайло
    • 22. Скутін Олескандр
    • 23. Таций Меланія
    • 24. Туригін Євгеній
    • 3-А клас, 27 учнів

    • 1. Абрамов Максим
    • 2. Агафонова Алла
    • 3. Аксьонова Катерина
    • 4. Андрющенко Марія
    • 5. Афанасьєва Єва
    • 6. Бакшина Даная
    • 7. Бжельнюк Еліна
    • 8. Бінюк Анна
    • 9. Вихрист Антон
    • 10. Ведута Ангеліна
    • 11. Дикіна Ангеліна
    • 12. Дмітрішин Данііл
    • 13. Качуріна Анжеліка
    • 14. Козоріз Зоя
    • 15. Любченко Марина
    • 16. Мацкуляк Анастасія
    • 17. Носко Данііл
    • 18. Нощенко Марко
    • 19. Олійник Владислав
    • 20. Параконний Максим
    • 21. Плохотнюк Ярослав
    • 22. Рябчевська Дар’я
    • 23. Сиволап Всеволод
    • 24. Форостян Дар’я
    • 25. Ходєєва Ольга
    • 26. Шевченко Владислав
    • 27. Якімова Катерина
    • 3-Б клас, 28 учнів

    • 1. Балабій Вікторія
    • 2. Бойчук В’ячеслав
    • 3. Бінюк Іван
    • 4. Буркун Євген
    • 5. Волонтирець Маргарита
    • 6. Гончарук Ярослав
    • 7. Добросоцька Марія
    • 8. Дудка Максим
    • 9. Драгоненко Артур
    • 10. Дригін Андрій
    • 11. Жуля Максим
    • 12. Ільчик Роман
    • 13. Каліна Єва
    • 14. Козеровська Аліна
    • 15. Лазаренко Артем
    • 16. Лелеко Єлизавета
    • 17. Лук’янчук Сергій
    • 18. Мамчур Анастасія
    • 19. Назаркулов Назар
    • 20. Нечитайло Ігор
    • 21. Осипчук Таїсія
    • 22. Папушой Ольга
    • 23. Подобний Станіслав
    • 24. Селезень Валерія
    • 25. Сницерева Єва
    • 26. Супряга Валентин
    • 27. Туряк Ілля
    • 28. Храпач Марія
    • 3-В клас, 18 учнів

    • 1. Бортнік Антоніна
    • 2. Венгер Есфірь
    • 3. Деменко Євгеній
    • 4. Єклема Дарина
    • 5. Ігнатьєв Ярослав
    • 6. М ‘яленко Орина
    • 7. Коваль Руслан
    • 8. Нікітін Денис
    • 9. Оверко Анна
    • 10. Озимок Вікторія
    • 11. Павленко Ангеліна
    • 12. Панікаровських Дмитро
    • 13. Панов Марат
    • 14. Пархоменко Дмитро
    • 15. Романов Вадим
    • 16. Ротар Артем
    • 17. Трянова Аліна
    • 18. Шульга Анастасія
    • 4-А клас, 28 учнів

    • 1. Анчева Анастасія
    • 2. Арванінов Єгор
    • 3. Бенідовська Софія
    • 4. Бовкун Марія
    • 5. Бочковський Михайло
    • 6. Войнова Анастасія
    • 7. Гатко Андрій
    • 8. Гладких Ілля
    • 9. Горячева Валерія
    • 10. Демчук Максим
    • 11. Дукмас Костянтин
    • 12. Дяченко Марія
    • 13. Завіцька Анжеліка
    • 14. Завіцький Ярослав
    • 15. Іванов Ярослав
    • 16. Ільїн Дмитро
    • 17. Кашуба Матвій
    • 18. Музика Ігор
    • 19. Муравйов Євгеній
    • 20. Нестерук Ірина
    • 21. Нікітенко Аркадій
    • 22. Ніколаєнко Владислав
    • 23. Плугатар Всеволод
    • 24. Рижий Гліб
    • 25. Рожок Владислав
    • 26. Сташкова Аліса
    • 27. Таций Артур
    • 28. Шевчук Данило
    • 4-Б клас, 23 учні

    • 1. Анципорович Сергій
    • 2. Астапенко Нікіта
    • 3. Бай Єва
    • 4. Безух Ангеліна
    • 5. Железнякова Катерина
    • 6. Зозуляк Анна
    • 7. Корсак Назар
    • 8. Лебедєв Денис
    • 9. Малай Дмитро
    • 10. Паламарчук Роман
    • 11. Петрусенко Антон
    • 12. Поживітько Вероніка
    • 13. Розважаєва Анна
    • 14. Соболь Діана
    • 15. Толкачева Анна
    • 16. Топчій Тимофій
    • 17. Тюхтя Микита
    • 18. Унгуряну Микола
    • 19. Цушко Максим
    • 20. Черненко Марія
    • 21. Шевченко Анастасія
    • 22. Шмагель Поліна
    • 23. Ярич Ірина
    • 4-В клас, 23 учні

    • 1. Базовкін Кирило
    • 2. Вдовиченко Віолетта
    • 3. Гончарук Данило
    • 4. Гуцул Олег
    • 5. Євдокимова Єлизавета
    • 6. Зорін Лев
    • 7. Кісь Аліна
    • 8. Клівчуцький Ілля
    • 9. Кривенко Кіра
    • 10. Кузьмін Кирило
    • 11. Курка Катерина
    • 12. Куцан Олексій
    • 13. Літвінов Олег
    • 14. Мельниченко Вероніка
    • 15. Огренчук Діана
    • 16. Приходько Анастасія
    • 17. Самойленко Андрій
    • 18. Сапогова Христина
    • 19. Седак Денис
    • 20. Ступак Даніїл
    • 21. Фьодорова Анна
    • 22. Харченко Олексан
    • 23. Юзепчук Катерина
    • 5-А клас, 28 учнів

    • 1. Абрамович Єва
    • 2. Бордюжа Єгор
    • 3. Бондаренко Мирон
    • 4. Вицина Дмитро
    • 5. Волощук Анастасія
    • 6. Головченко Богдан
    • 7. Денисенко Максим
    • 8. Доксов Данило
    • 9. Жмура Дмитро
    • 10. Задорожнюк Ірина
    • 11. Зоткіна Софія
    • 12. Ігнатьєва Ангеліна
    • 13. Камінський Кирило
    • 14. Клименко Кіра
    • 15. Коломієць Марія
    • 16. Литвин Ярослав
    • 17. Митрофанський Денис
    • 18. Михайлова Софія
    • 19. Олійник Кирило
    • 20. Павлюкова Вікторія
    • 21. Рудницька Олександра
    • 22. Рябих Діана
    • 23. Сакал Дар’я
    • 24. Сафронова Анна
    • 25. Сілін Аристарх
    • 26. Товстик Євгеній
    • 27. Цепордей Максим
    • 28. Яворська Руслана
    • 5-Б клас, 26 учнів

    • 1.Андрушків Анна
    • 2 Бойко Мілена
    • 3.Вішняков Іван
    • 4.Виставна Софія
    • 5.Галініч Софія
    • 6 Голубчик Аліса
    • 7 Деменко Іван
    • 8 Дроботун Анастасія
    • 9 Дуркалець Денис
    • 10 Д’яченко Марія
    • 11 Зажерило Данило
    • 12 Курлигіна Марія
    • 13 Левченко Олександр
    • 14 Лемеха Дар’я
    • 15.Маслюк Ярослав
    • 16.Пашинова Олександра
    • 17.Повознюк Михайло
    • 18.Поступальський Андрій
    • 19.Рогова Софія
    • 20.Романенко Юлія
    • 21.Ракшин Даніїл
    • 22.Сеньйо Анастасія
    • 23.Соломон Кіра
    • 24.Стаценко Максим
    • 25. Шаповалова Анна
    • 26 Шулятніков Андрій
    • 5-В клас, 22 учні

    • 1. Анісімова Мілена
    • 2. Балабан Марія
    • 3. Будько Єлизавета
    • 4. Васильчук Андрій
    • 5. Геоджієва Анастасія
    • 6. Горбатов Олексій
    • 7. Діжевський Нікіта
    • 8. Ісупов Максим
    • 9. Кравченко Юлія
    • 10. Назаров Денис
    • 11. Орлов Володимир
    • 12. Пермінова Ангеліна
    • 13. Поліщук Данило
    • 14. Понамаренко Поліна
    • 15. Русєва Валерія
    • 16 Романюк Поліна
    • 17. Тітов Костянтин
    • 18. Чекан Артур
    • 19. Чемересюк Віктор
    • ія
    • 20. Черних Ілля
    • 21. Чумаченко Карина
    • 22. Шах Каміла
    • 6-А клас, 24 учні

    • 1. Андрієнко Андрій
    • 2. Арванінова Маргарита
    • 3. Балабушкін Віталій
    • 4. Виборнов Тимур
    • 5. Галата Дар’я
    • 6. Гладких Кіра
    • 7. Дєхтяр Єлизавета
    • 8. Добросько Артур
    • 9. Дремлюга Софія
    • 10. Дяченко Дамір
    • 11. Ігнатенко Ельвіра
    • 12 Козуля Наталя
    • 13. Коновал Дмитро
    • 14. Кушнєрьова Ніна
    • 15. Моргун Денис
    • 16. Партус Нікіта
    • 17. Полєтаєв Максим
    • 18. Рожук Анастасія
    • 19. Стаковська Вікторія
    • 20. Стахова Олеся
    • 21. Томусяк Ліна
    • 22. Хмельницький Дмитро
    • 23. Худолій Олександра
    • 24. Чикіт Дар’я
    • 6-Б клас, 23 учні

    • 1. Андронов Віталій
    • 2. Андрющенко Ярослав
    • 3. Архіпов Ростислав
    • 4. Бєлали Андрій
    • 5. Бричка Ельвіра
    • 6. Вакуленко Назар
    • 7. Васильєва Крістіна
    • 8. Горєлий Валерій
    • 9. Граб Дар’я
    • 10. Грудко Аліна
    • 11. Іванова Кіра
    • 12. Кагарлицька Ольга
    • 13. Каленяк Еліна
    • 14. Кептя Олег
    • 16. Мала Анастасія
    • 17. Мензилевський Віталій
    • 18. Молнар Сніжана
    • 19.Навроцька Єлизавета
    • 20 Павлова Поліна
    • 21 Панкратова Софія
    • 22. Петрусенко Олександр
    • 23. Тарасов Максим
    • 6-В клас, 23 учні

    • 1. Андріанов Павло
    • 2. Василюк Карина
    • 3. Воронцов Максим
    • 4. Ганусяк Дар’я
    • 5. Денисюк Ростислав
    • 6. Діденко Максим
    • 7. Ємельянова Анастасія
    • 8. Зоріна Кіра
    • 9. Зозуляк Артем
    • 10. Камінський Владислав
    • 11. Квітко Віра
    • 12. Козачук Роман
    • 13. Кравцов Станіслав
    • 14. Лутінська Маргарита
    • 15. Митько Софія
    • 16. Миценко Ілля
    • 17. Самойленко Анна
    • 18. Стрижакова Анастасія
    • 19. Фазилов Станіслав
    • 20. Фільчук Ілля
    • 21. Харьковський Артем
    • 22. Цушко Ангеліна
    • 23. Шульга Анастасія
    • 7-А клас, 23 учні

    • 1. Агеєва Марина
    • 2. Бабаян Олена
    • 3. Блануца Богдан
    • 4. Брік Анастасія
    • 5. Голдін Микита
    • 6. Денисова Анна
    • 7. Дмитренко Алевтина
    • 8. Дмитренко Вадим
    • 9. Дядечкін Артур
    • 10. Ісупов Євгеній
    • 11. Катрущенко Світлана
    • 12. Козоріз Дар’я
    • 13. Лесик Анастасія
    • 14 Моргун Назар
    • 15. Островський Тимур
    • 16. Оськін Тимофій
    • 17. Параконна Оксана
    • 18.Пронькін Даніїл
    • 19.Рубінс Марія
    • 20 Спащенко Сергій
    • 21.Талалаєва Олександра
    • 22. Ткаченко Варвара
    • 23. Тюхтя Дмитро
    • 24.Філіппов Ілля
    • 23. Шумейко Ілля
    • 7-Б клас, 19 учнів

    • 1. Буркун Андрій
    • 2. Грінда Олександр
    • 3. Журавльов В’ячеслав
    • 4. Захарченко Варвара
    • 5. Кіосе Данило
    • 6. Кулішов Андрій
    • 7. Лучкевич Ігор
    • 8. Маковій Микита
    • 9. Мартинюк Ольга
    • 10. Нечитайло Єлизавета
    • 11. Нікульніков Артем
    • 12. Нікульніков Максим
    • 13. Островська Дарія
    • 14. Паламарчук Андрій
    • 15. Пелін Дар’я
    • 16. Саюк Артем
    • 17. Стоян Владислава
    • 18. Унтілова Катерина
    • 19. Шуваев Станiслав
    • 7-В клас, 21 учень

    • 1. Абдієєв Давид
    • 2. Агапова Софія
    • 3. Братчук Павло
    • 4. Бровкова Вероніка
    • 5.Бурак Владлен
    • 6. Воробйова Марія
    • 7. Карагіоз Артур
    • 8. Ковальчук Данило
    • 9. Ковтун Анатолій
    • 10. Кожан Тетяна
    • 11 Конарєв Валентин
    • 12. Корчененков Саксим
    • 13. Купченко Кирило
    • 14.Лобанов Роман
    • 15 Лутінський Денис
    • 16.Орлик Сабіна
    • 17.Переута Єгор
    • 18. Подставкіна Крістіна
    • 19.Сімонова Анастасія
    • 20.Смаглюк Дмитро
    • 21. Шульга Микита
    • 8-А клас, 30 учнів

    • 1. Бірковський Олександр
    • 2. Бондарєв Владислав
    • 3. Бурячик Анастасія
    • 4. Волохова Ніна
    • 5. Гайдаренко Олександра
    • 6. Глущук Єлизавета
    • 7. Голота Сергій
    • 8. Гульчак Еліза
    • 9. Дудар Аліна
    • 10 Дюкарєва Єлизавета
    • 11. Кондратьєва Сніжана
    • 12.Коробчук Анастасія
    • 13. Лавренчук Олена
    • 14. Мазулін Сергій
    • 15. Мельникова Олена
    • 16. Міцик Ростислав
    • 17. Нікітюк Олексій
    • 18. Новікова Ірина
    • 19. Новіцький Андрій
    • 20. Носко Володимир
    • 21. Омельченко Юлія
    • 22. Пелих Станіслав
    • 23. Рєдькін Олександр
    • 24. Спицька Вікторія
    • 25. Станковська Софія
    • 26. Талпа Денис
    • 27. Ульвіс Артем
    • 28. Червоний Давид
    • 29. Шаповалова Вікторія
    • 30. Шиліна Альона
    • 8-Б клас, 15 учнів

    • 1. Бурячинська Наталя
    • 2. Вакушин Володимир
    • 3. Влага Любов
    • 4. Войтович Вікторія
    • 5. Годована Альона
    • 6. Гончаров Ярослав
    • 7. Забой Данило
    • 8. Колотило Марта
    • 9. Крастинь Владислав
    • 10. Лєтяєв Андрій
    • 11. Луцієнко Арина
    • 12. Марченко Владислава
    • 13. Погодаєв Максим
    • 14. Тюхтя Ірина
    • 15. Черкасов Максим
    • 10-А клас, 16 учнів

    • 1.Андрусенко Ілона
    • 2.Антіфєєв Данило
    • 3. Арбуз Роман
    • 4. Григорєва Ілона
    • 5. Дремлюга Павло
    • 6. Лужанський Денис
    • 7. Лукашов Дмитро
    • 8. Лютенко Дарія
    • 9. Махотав Анастасія
    • 10. Панченко Данило
    • 11.Свищова Віолета
    • 12. Соловйова Анна
    • 13.Сучков Андрій
    • 14.Трофименко Альона
    • 15. Усатюк Андрій
    • 16. Шмаленко Андрій
    • 10-Б клас, 16 учнів

    • 1.Башкірова Анна
    • 2.Дудка Вячеслав
    • 3. Завада Ольга
    • 4. Ігнатьєва Маргарита
    • 5. Карагіоз Ярослав
    • 6. Лушнікова Таїсія
    • 7. Маланюк Варвара
    • 8.Матвійчук Максим
    • 9.Неволько Денис
    • 10. Полишвайко Данило
    • 11.Рижков Єгор
    • 12.Ротар Олександр
    • 13.Самойленко Любов
    • 14. Сівакова Крістіна
    • 15. Чернега Аріана
    • 16. Яворська Юлія
    • 10 клас з вечірньою формою навчання, 6 учнів

    • 1. Бекар Лілія
    • 2.Буряк Діана
    • 3. Дмітрієва Анастасія
    • 4. Ковалбова Анна
    • 5. Левендюк Анна
    • 6. Ященко Юрій
    • 11 клас з вечірньою формою навчання, 11 учнів

    • 1. Блануца Ірина
    • 2. Веремієнко Юрій
    • 3. Влага Олександр
    • 4. Волочнюк Ігор
    • 5. Ганжа Максим
    • 6. Зовтун Андрій
    • 7. Позивайло Руслан
    • 8. Полін Роман
    • 9. Поліщук Вікторія
    • 10. Слободян Віктор
    • 11. Тамалак Марія
    • 2. Нагородити Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» таких учнів:

    • 1. Агафонову Аллу – 3-А
    • 2. Дмітрішіна Даніїла – 3-А
    • 3. Рябчевську Дарю - 3-А
    • 4. Форостян Дарю – 3-А
    • 5. Качуріну Анжеліку – 3-А
    • 6 Сницарева Єва – 3-Б
    • 7. Дудку Максима – 3-Б
    • 8. Балабій Вікторію – 3-Б
    • 9. Сташкову Алісу – 4-А
    • 10 Ільїна Дмитра – 4-А
    • 11. Муравйова Євгенія - 4-А
    • 12. Горячеву Валерію – 4-А
    • 13.Зозуляк Анну – 4-Б
    • 14.Топчія Тимофія – 4-Б
    • 15. Бай Єву – 4-Б
    • 16. Огренчук Діану – 4-В
    • 17.Вдовиченко Віолетту – 4-В
    • 18. Жмуру Дмитра – 5-А
    • 19. Клименко Кіру – 5-А
    • 20. Рудницьку Олександру – 5-А
    • 21.Виставну Софію – 5-Б
    • 22.Поступальського Андрія – 5-Б
    • 23. Соломон Кіру – 5-Б
    • 24. Чумаченко Карину – 5-В
    • 25. Лутінську Маргариту – 6-В
    • 26. Пронькіна Даніїла – 7-А
    • 27.Буркуна Андрія – 7-Б
    • 28. Мартинюк Ольгу – 7-Б
    • 29. Кулішова Андрія – 7-Б
    • 30. Шаповалову Вікторію – 8-А
    • 31. Гайдаренко Олександру – 8-А
    • 32. Спицьку Вікторію – 8-А
    • 33. Андрусенко Ілону – 10-А
    • 34. Усатюка Андрія – 10-А
    • 35.Ігнатьєву Маргариту – 10-Б
    • Наказ

      Про зарахування дітей до 1-х класів на навчальний 2020/2021 навчальний рік

      Структура внутрішньої системи забезпечення якості освіти Южноукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

      Освітня програма Южноукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

      Освітня програма ЮЗШ №2

      ПОЛОЖЕННЯ про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

      ПОЛОЖЕННЯ про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

      Наказ

      Про зарахування учнів до 1-х класів

      Наказ

      Про переведення учнів 1-8 класів

      10-А класу, 10-11-их класів з вечірньою формою навчання

      до наступного класу

      П О Л О Ж Е Н Н Я
      про порядок надання платних послуг та про використання коштів спецрахунку в Южноукраїнській загальноосвітній школі І-Ш ступенів №2
      Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

      1. Загальні положення

      1.1 Положення про утворення, використання і облік спеціального фонду та порядок надання платних послуг загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №2 м. Южноукраїнська ( далі – Положення) розроблено відповідно до частини четвертої статті 61 Закону України «Про освіту» від 27 серпня 2010 року № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності», постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2012р. № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», наказу Міністерства освіти і науки України, міністерства економіки України, міністерства фінансів України від 23.07.2010 № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.11.2010 № 1196/18491.

      1.2 На підставі вищезазначених нормативів актів та цього Положення в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 м. Южноукраїнська можуть створюватися групи з надання платних послуг ( надалі групи):
      - підготовка дітей до школи;
      - навчання дітей іноземним мовам, математики та іншим навчальним предметам;
      - хореографії;
      - підготовка до вступу у вищі навчальні заклади та ЗНО;
      - послуги п\б «Дельфін» (навчання плаванню, заняття в тренажерній залі).

      1.3. Указане положення визначає порядок надання платних послуг та використання коштів, які надходять на спеціальний рахунок.

      1.4. Метою створення груп є задоволення потреб дітей, розширення та поглиблення знань з основних наук, формування умінь та навичок з фундаментальних галузей знань, розвиток пізнавальних інтересів, їх творчих та фізичних здібностей.

      1.5. Перелік платних послуг формується відповідно до потреб учнів школи та населення. А саме: освітні послуги, встановлені робочими навчальними планами та послуги п\б «Дельфін».

      1.6. Відносини між навчальним закладом і батьками або особами, які їх заміняють, з усіх питань організації платного навчання регулюються цим Положенням.

      2. Порядок формування та відкриття груп

      2.1. У Южноукраїнській загальноосвітній школі І-Ш ступенів №2:

      2.1.1. підставою для надання конкретних видів послуг є договір про надання платних послуг (контракт) з фізичною або юридичною особою (замовник), в якому визначається порядок надання послуг, розмір та термін надання послуг користувачу;

      2.1.2. групи формуються першого вересня, але не пізніше першого жовтня впродовж навчального року. Строк дії групи, термін початку можуть коригуватися за домовленістю сторін, в залежності від специфіки послуг та умов закладу;

      2.1.3. кількість відвідувачів груп не може бути меншою ніж вісім осіб;

      2.1.4. при зверненні замовника (користувача) до адміністрації закладу, щодо зменшення складу груп, вона може бути зменшеною при умові збільшення оплати;

      2.1.5. після завершення формування груп адміністрація закладу розробляє необхідний пакет документів: штатний розпис, навчальний план, тарифікація, розклад занять, кошторис видатків та доходів, та інше. Спеціалісти управління освіти Южноукраїнської міської ради розробляють розрахунок вартості платних послуг та іншу необхідну документацію;

      2.1.6. підставою для початку роботи групи є погодження та затвердження управлінням освіти Южноукраїнської міської ради відповідного пакету документів та наказу керівника закладу («Про роботу групи з надання платних послуг», зазначається номер групи, кількість осіб, які будуть відвідувати заняття, навантаження на тиждень, прізвище керівника закладу, вартість послуг та інше);

      2.1.7. групи працюють за розкладом, затвердженим керівником закладу;

      2.1.8. послуги надаються відповідно до заяви отримувача послуг з урахуванням попередньої оплати відповідно до розрахунків виконаних спеціалістами управління освіти Южноукраїнської міської ради.

      3. Працівники, що забезпечують функціонування груп

      3.1. Працівники, які мають бажання надавати відповідні платні послуги та відповідають кваліфікаційним вимогам, на підставі заяви та наказу керівника закладу приймаються на роботу у платні послуги, мають права і зобов’язання, передбачені чинним законодавством України.

      3.2. Працівники, що працюють з надання платних послуг можуть бути як основними працівниками даного закладу освіти, так і спеціально прийнятими для роботи з відповідною групою.

      3.3. У заявах батьків дітей можуть вказуватись прізвище педагога, якого вони бажають залучити до роботи в даній групі. Адміністрація в разі згоди цього педагога повинна задовольнити таке прохання. В інших випадках адміністрація призначає інших педагогічних працівників, які здатні на належному кваліфікаційному рівні забезпечити відповідне функціонування групи.

      3.4. Керівник закладу та педагогічний працівник, який веде заняття у групі, несе повну відповідальність за організацію, рівень знань, умінь, дотримання техніки безпеки, забезпечення необхідних умов.

      3.5. У разі невиконання або неналежного виконання педагогічним працівником обов’язків, адміністрація має право звільнити працівника від роботи у даній групі.

      3.6. Педагогічний працівник з надання платних послуг веде журнал встановленого адміністрацією закладу зразка; облік документів, що підтверджують оплату послуг, які надаються.

      3.7. Педагогічний працівник повинен мати постійний зв'язок з батьками дітей, які відвідують платні групи, періодично проводити батьківські збори, враховувати у своїй діяльності по бажанню осіб, які отримують відповідні послуги, а саме батьків дітей.

      3.8. Працівник п/б «Дельфін», відповідальний за організацію платних послуг веде журнал реєстрації абонементів.

      4. Порядок визначення вартості платних послуг

      4.1. Розмір плати за той чи інший вид послуг визначається на підставі її вартості, що формується відповідно до чинного законодавства України та діє для всіх закладів освіти одночасно.

      4.2. Базою для визначення вартості послуг є розрахунок валових витрат, пов'язаний з наданням послуг (витрати на оплату праці, внески на державне соціальне страхування, державне пенсійне страхування, витрати на придбання господарських, канцелярських товарів, навчальні витрати тощо).

      4.3. До вартості послуг, окрім зазначених витрат, зараховуються обов’язкові податки, відрахування, платежі, збори відповідно до чинного законодавства України.

      4.4. Кількість ставок (штатних одиниць), посад інших працівників визначається закладом відповідно до вимог штатних нормативів, виходячи з необхідності врахування функцій і робіт, які безпосередньо пов’язані з організацією діяльності групи.

      4.5. У разі недоцільного закріплення окремих працівників для надання платних послуг у розрахунку витрат на оплату праці передбачається певна кількість штатних одиниць для здійснення доплат за суміщення (сумісництво) професій.

      5. Планування та використання доходів спеціальних коштів

      5.1. Доходи спеціальних коштів спрямовуються на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням цих послуг (виконання ремонтів, утримання матеріально технічної бази, заробітна плата педагогічним працівникам, адміністративному та обслуговуючому персоналу, оплату податків, інших зборів платежів) відповідно до затверджених кошторисів доходів та видатків.

      5.2. Доходи спеціальних рахунків на звітний рік складаються із залишків коштів відповідного виду на початку року та їх надходження в плановому періоді.

      5.3. Доходи та видатки спеціальних коштів, затверджених кошторисами доходів і видатків, оподатковуються згідно з чинним законодавством України.

      6. Пільги

      6.1. Діти інваліди, діти – сироти, діти, які залишились без піклування батьків, діти з малозабезпечених сімей звільняються від оплати за навчання у платних групах на 100 відсотків відповідно до протоколу засідання батьківського комітету школи та наказу керівника закладу.

      6.2. Діти працівників закладу звільняються від оплати за навчання у платних групах Відповідно до рішення адміністрації даного закладу, затвердженого наказом на 100 відсотків.

      6.3. Діти працівників інших закладів освіти звільняються від оплати за навчання у платних групах на 50 відсотків.

      6.4. Діти інваліди, діти – сироти, діти, які залишились без піклування батьків, діти з малозабезпечених сімей звільняються від оплати за навчання у платних групах за рішенням загальношкільного батьківського комітету можуть отримувати абонент в п/б «Дельфін» безкоштовно.

      7. Облік операцій спеціальних коштів

      7.1. Кошти, отримані навчальним закладом від надання платних освітніх послуг, зараховуються на відповідні рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України, та використовуються згідно із затвердженим кошторисом навчального закладу з урахуванням вимог законодавства.

      7.2. Спеціальні кошти, отримані загальноосвітнім навчальним закладом №2, сплачуються у безготівковій формі через відділення (філії) банків, передбачених у договорі про надання платних послуг до двадцятого числа за поточний місяць.

      7.3. Спеціальні кошти зараховуються на спеціальний реєстраційний рахунок в порядку, встановленому чинним законодавством України, й вилученню не підлягають. Одержання готівкових коштів за надання послуг оформлюється відповідно до чинного законодавства України.

      7.4. Копії документів про оплату платних послуг надаються закладу освіти для організації належного контролю та звітності.

      7.5. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, яка надає платні послуги, зобов’язана

      8. Заключні положення

      8.1. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Южноукраїнська зобов’язана проінформувати фізичну (юридичну) особу щодо порядку надання конкретного виду платних послуг.

      8.2. Відповідальність за організацію і якість надання платних послуг, а також обґрунтованість розмірів плати за послуги несе керівник закладу.

      8.3. Директор ЮЗШ №2 розпоряджається в установленому порядку коштами закладу і відповідає за дотримання фінансової дисципліни та збереження матеріально- технічної бази закладу.